Vážení rodiče,

z nařízení Vlády ČR je provoz MŠ a ZŠ do odvolání uzavřen. Pro děti, které plní povinnou předškolní docházku je povinná distanční výuka. Sledujte, prosím webové stránky naší školy. 1. a 2. ročník přechází na distanční výuku. Rozvrh hodin pro distanční výuku bude vložen v průběhu víkendu na web u jednotlivých tříd. Děti a žáci, kteří plní povinnou předškolní docházku mají nárok na oběd. Dětem, které neplní povinnou předškolní docházku bude strava automaticky odhlášená. Zákonní zástupci předškoláků a žáků 1. a 2. ročníku, kteří nebudou mít zájem odebrat v pondělí stravu, prosím, kontaktujte vedoucí školní kuchyně na mail:skolni.jidelna@zsvedrovice.cz do neděle 18.00 hod.

Prosím, pro další informace sledujte naše webové stránky.

Mgr. Hana Vančurová, ředitelka

Vloženo 26. 2. 2021 ve 22:56