Třída Veverek

Třídními učitelkami Veverek jsou Eva Vorlová a Elen Maria Vančurová.

Eva Vorlová studovala SPgŠ Znojmo, má více jak 30 let praxe ve školství. Zaměřuje se na logopedickou prevenci s dětmi. Logopedická prevence je prováděna zejména v ranním kruhu.

Elen Maria Vančurová studuje předškolní pedagogiku. Ve školství pracuje již 4. rokem. Má zkušenosti s multikulturní výchovou – práce v UK ( výchova Indických dětí). Specializuje se na výuku anglického jazyka metodou CLIL.

pokud máte zájem o sdělení hesla k fotografiím MŠ, oslovte prosím třídní učitelky.

od měsíce listopadu probíhá v naší MŠ výuka za pomocí IT techniky, tato výuka se týká dětí předškolního věku. Není realizovaná každý den, slouží pouze jako doplněk k běžným aktivitám (max. 5 minut). Děti se za pomocí vzdělávacích aplikací (písmenka, čísla) a dohledu učitelky připravují na školní výuku.