Třída Veverek

Telefon: +420 603 176 704 (volejte pouze v pracovní dny, nevolejte prosím o víkendech a prázdninách)
e-mail: veverky@msvedrovice.cz

Provoz třídy v po, út, st od 7.00-16.15 a čt, pá 6.15-15.30

Třídní učitelky:

Bc. Světlana Kalvodová vystudovala střední pedagogickou školu v Boskovicích a specializaci v pedagogice –  na Mendlově univerzitě má státní zkouškou z pedagogiky, psychologie a didaktiky. Má dlouholetou zkušenost s dětmi se speciálními potřebami. Absolvovala akreditované kurzy jako například: Specifika v komunikaci, komunikace s problémovými typy lidí, příroda jako životní prostor – využití přírody k aktivizaci, osobní asistent, využití metody tréninku interakci. Má praxi také jako učitelka v MŠ.

Elen Maria Vančurová studovala předškolní pedagogiku v Obratani. V MŠ pracuje již 5. rokem. Dříve pracovala jako AP.  Má zkušenosti s multikulturní výchovou – práce v UK (výchova Indických dětí). Specializuje se na výuku anglického jazyka metodou CLIL. Absolvovala funkční studium pro vedoucí pracovníky a ředitele školských zařízení.

Další vzdělání

• Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení
  • Montessori konference „Růst společně: Jak podpořit neomezený potenciál dětství? „
  • Předčtenářské dovednosti u dětí v mateřské škole