Vážení rodiče, pokud budete chtít stravu na příští den zrušit (odhlásit), lze to udělat pouze do 14. hodiny. Po této hodině již nebude akceptováno odhlášení stravy a bude účtována!

INFORMACE PRO MATEŘSKOU ŠKOLU:

– V případě, že si stravu odhlásíte, není možné, aby se dítě zúčastnilo předškolního vzdělávání.

POSTUP JAK ODHLÁSIT JÍDLO:

1. Odhlašování jídel probíhá na stránkách www.strava.cz
  2. Zde vyplníte kód jídelny: 2821 uživatelské jméno a heslo

Na stránkách www.strava.cz najdete jídelníček, aktuální informace o odebraných obědech, stavu Vašeho konta (můžete sledovat historii Vašich objednávek a plateb za stravu). Vše velice přehledně a jednoduše. Můžete si také stáhnout aplikaci Strava.cz zdarma do svého mobilu nebo tabletu na Google Play nebo App Store.

ZMĚNA HESLA A VYPLNĚNÍ EMAILU

1. Po přihlášení na stránky www.strava.cz vyberte v menu Nastavení
  2. Zde pro změnu hesla zadáte nové 2x pod sebe
  3. Pro změnu emailu vyplníte Váš aktuální email