Třída Včeličky

Email: vcelicky@msvedrovice.cz

Silvia Rajchlová: Studovala SPgŠ ve Znojmě, obor vychovatelství, předškolní a mimoškolní pedagogika. Má za sebou 11 let praxe jako učitelka v mateřské škole. Ve třídě se zabývá také logopedickou prevencí a enviromentální výchovou.

Vzdělávací kurzy: Školení první pomoci, Čtenářská pregramotnost, Polytechnické vzdělávání v mateřských školách, Aerobik pro děti předškolního věku, Cvičení na velkých míčích pro děti předškolního věku, Matematická pregramotnost v mateřské škole …

Sabina Málková: studovala SPgŠ ve Znojmě, obor Sociální činnost. Nyní studuje vysokou školu v Olomouci – Universita Palackého. Má za sebou praxi při vedení kroužků v DDM, vedoucí letních táborů. Ve školce se zabývá všeobecným rozvojem dětí a vedením pěveckého sboru.

Vzdělávací kurzy:

Mateřská dovolená: Veronika Málková

v naší MŠ probíhá výuka za pomocí IT techniky, tato výuka se týká především dětí předškolního věku. Není realizovaná každý den, slouží pouze jako doplněk k běžným aktivitám (max. 5 minut).

Děti se učí zdravému používání IT techniky za pomocí různých vzdělávacích aplikací a připravují se na školní výuku pod dohledem učitelky.

pokud máte zájem o sdělení hesla k fotografiím MŠ, oslovte prosím třídní učitelky.

Třída Včeliček se nyní zabývá tématem: Dopravní prostředky

Informace pro rodiče:

v letošním roce se z důvodů špatné epidemiologické situaci nemohla uskutečnit klasická besídka. Nemusíte být však zklamaní. Připravili jsme si pro Vás nevšední online besídku s názvem ,,Prožíváme advent”. Přejeme Vám krásný prožitek při sledování. Děti byly moc šikovné a celé natáčení si velice užívaly. Určitě si zaslouží velkou pochvalu a odměnu.

Besídka Vám bude k dispozici po dobu 2 měsíců (konec února). Poté bude nenávratně smazána.

V případě Vašeho zájmu, Vám může být besídka stáhnuta na flashku pro uchování památky. Pokud budete mít zájem, prosíme o donesení flashky do konce února.

Děkujeme třídní učitelky Málková, Rajchlová

Besídku naleznete také zde: MŠ Vedrovice – Včeličky – Prožíváme advent 2021

V případě rychlého wifi připojení si můžete ve videu nastavit lepší kvalitu 1080p.

Oslava narozenin v MŠ

Milí rodiče,

třída Včeliček se zaměřuje na zdravou výživu a upřednostňuje především zdravé mlsání.

Budeme rádi, když do MŠ na oslavu narozenin donesete především ovoce či zeleninu (stačí pár kusů), sušené ovoce, případně něco ze Zdravé výživy apod.

V případě, že Vám ovoce či zelenina nevyhovují, můžete přinést místo bonbónů např. omalovánku, balónek, pexeso apod.

Děkujeme Vám za spolupráci