Ve čtvrtek 13. 2. 2020 proběhne projektový den s promítáním 3D kina od 8:00 do 9:00 hodin. Děti mohou shlédnout naučný film na téma “Tajemné světy pod hladinou.” Celé profesionální 3D kino bude promítáno 3D projektorem na plátno, doplněno reproduktory a profesionálními aktivními 3D brýlemi. Film potrvá 1 vyučovací hodinu (45 min.).

Ve filmu uvidí děti úchvatnou hru barev korálů různých druhů, budou moci pozorovat želvy pátrající po potravě, nahlédnout do bezčetných jeskyní a puklin, které slouží jako útočiště hejnům pestrobarevných ryb. Ke shlédnutí bude dechberoucí rozmanitost života v korálových útesech a děti budou mít nezapomenutelný zážitek. Film bude doprovázet naučný komentář, který je součástí filmu.

Ne každému se poštěstí v životě ponořit do hlubin oceánu. Díky této 3D technologii to bude možné i u nás  ve škole.

Cena promítání pro 1 žáka 120,- Kč, děti budou mít promítání hrazeno z projektu obce.

Těšíme se na zajímavý a obohacující zážitek.