Dnešní výborná svačinka- Veverky

VÁNOCE

Krmení zvířat

Sv. Martin

V pátek za námi k mateřské škole přijel Martin na bílém koni. Děti měly příležitost se svézt na voze. Z projížďky měly velký zážitek. Děkujeme!

Zamykání zahrádky s ježečkem Bodlinkou

Podzimní procházka

Skřítek PODZIMNÍČEK – Dýňáček

Naše podzimní výstava se rozrostla o dalšího člena, kterého společně vytvořily všechny děti.

Preventivní program MĚSTSKÉ POLICIE – 4. 10. 2018

Velitel Městské policie pan Rudolf Fráňa  předškolákům předal informace o bezpečném chování, dopravní výchově, činnosti MěP, Záchranné služby a Hasičském záchranném sboru. Děti si program užily, prohlédly si policejní auto a dozvěděly se mnoho nových informací.

USPÁVÁNÍ JABLÍČEK

Všechny děti se dnes zapojily do uspávání jablíček, které budou spát až do vánoční besídky, na které společně jablíčka rozkrojíme a zjistíme, zda je v nich ukrytá hvězdička.

NOVINKY V NAŠÍ MŠ

Fotografie mateřské školy najdete na adrese https://msvedrovice.rajce.idnes.cz/

Heslo na vyžádání u paní učitelky.

ČIŠTĚNÍ ZOUBKŮ PO OBĚDĚ

Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby si Vaše dítě čistilo zuby po obědě, přineste mu do MŠ zubní kartáče, pastu a umělohmotný kelímek, který se vejde do stojánku v koupelně MŠ. Vše, prosíme, podepište celým jménem.

Těšíme se na zdravý úsměv Vašich dětí

Tým MŠ  Vedrovice

Co si mají nové děti přinést do MŠ:

papučky, vhodné oblečení do třídy i na zahrádku, pyžamo, náhradní spodní prádlo + oblečení pro případ „nehody“ (dát do látkového pytlíku), děvčata hřebínek, menší keramický hrníček, plastový hrníček na zahrádku, balík papírů A4 (na kopírování)

v pondělí 3. 9. 2018 v 16. 15 proběhne v MŠ  informační schůzka pro všechny rodiče zapsaných dětí. Budou Vám poskytnuty informace o novinkách, které jsou pro Vás přichystány. Účast jednoho zákonného zástupce nutná.

Děkujeme za spolupráci

Tým MŠ  a ZŠ