Slavíme narozeniny

Dravci v naší MŠ

Sportovní den v MŠ

Návštěva v naší MŠ

Prosíme rodiče, aby dětem donesly pokrývku na hlavu (kšiltovku, klobouček, šátek ).

Oslava DNE DĚTÍ v naší MŠ

zřizovatel rozhodl o zrušení srpnového poplatku za školné v MŠ. Poslední poplatek v tomto školním roce bude tedy v měsíci červenci. Za měsíc červenec činí poplatek 120 Kč, který je splatný k 15. 7.

Tým MŠ

Den matek v MŠ. Děkujeme všem, kteří s námi strávili příjemné odpoledne v MŠ.

Pozvánka na Den matek

Děti z MŠ a hasiči z Vedrovic. Bylo to super!

23. 4. na dvorečku

Škaredá středa v naší MŠ

Žluté úterý ve školce. Veverky a Ježečci.

Modré pondělí v naší MŠ. Zítra se těšíme na žlutou.

žádám Vás o dodržování školního řádu, a to ustanovení číslo 9 o předávání dětí mezi zákonnými zástupci a pedagogy. Citace ze školního řádu:
9. Upřesnění podmínek pro přebírání dětí od zákonných zástupců ke vzdělávání v mateřské škole a pro jejich předávání zákonným zástupcům po ukončení vzdělávání

Zákonní zástupci v době určené pro příchod dětí do mateřské školy předávají dítě po jeho převlečení v šatně pedagogickému pracovníkovi mateřské školy. Nestačí doprovodit dítě pouze ke vchodu do mateřské školy nebo do šatny s tím, že dítě dojde do třídy již samo. V tomto případě by mateřská škola nenesla odpovědnost za bezpečí dítěte až do jeho příchodu do třídy.

Zákonní zástupci si přebírají dítě po skončení jeho vzdělávání od pedagogického pracovníka mateřské školy, popřípadě na zahradě mateřské školy, a to v době určené mateřskou školou k přebírání dětí zákonnými zástupci.

Děkuji za pochopení                                  Mgr. Hana Vančurová, ředitelka

Poděkování

Děkujeme šikovné mamince z Vedrovic za knihu básniček, kterou ilustrovala. Knihu najdete v naší MŠ.

Návštěva ve školce

Dnes nás ve školce navštívila paní místostarostka. Přečetla dětem povídku z knížky. Bylo to moc příjemné ráno. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Fotky z dnešního dne

Smrtolka v naší MŠ

Slavíme narozeniny Adélky.

Hudební pořad pro děti- rytmická show

pokud máte zájem o služby logopeda v naší školce, prosím dostavte se 25. 4. v 16:00 do budovy MŠ. Veškeré informace Vám poskytne paní logopedka. Spoluúčast rodičů je 20,- Kč za lekci.

kolektiv MŠ

pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo MŠ v době letních prázdnin, tedy od 8. 7. do 19. 7. 2019 je nutné nahlásit docházku u třídních učitelek. (tato informace se týká pouze zaměstnaných rodičů)

kolektiv MŠ

Perný den v MŠ Vedrovice, odemykání zahrádky, návštěva obchodu a sázení rostlinek.

Předškoláci ve škole, bylo to super!  Návštěva jídelny, krokovací pás a odhalení tajemných dveří.

Spojené třídy – 27. 3. 2019

Dnešní výborná svačinka- Veverky

Ráno ve školce- Veverky

Příprava na vystoupení- Veverky

JEDEN DEN V NAŠÍ MŠ – RANNÍ HRY A TVOŘENÍ

VÁNOCE

Krmení zvířat

Sv. Martin

V pátek za námi k mateřské škole přijel Martin na bílém koni. Děti měly příležitost se svézt na voze. Z projížďky měly velký zážitek. Děkujeme!

Zamykání zahrádky s ježečkem Bodlinkou

Podzimní procházka

Skřítek PODZIMNÍČEK – Dýňáček

Naše podzimní výstava se rozrostla o dalšího člena, kterého společně vytvořily všechny děti.

Preventivní program MĚSTSKÉ POLICIE – 4. 10. 2018

Velitel Městské policie pan Rudolf Fráňa  předškolákům předal informace o bezpečném chování, dopravní výchově, činnosti MěP, Záchranné služby a Hasičském záchranném sboru. Děti si program užily, prohlédly si policejní auto a dozvěděly se mnoho nových informací.

USPÁVÁNÍ JABLÍČEK

Všechny děti se dnes zapojily do uspávání jablíček, které budou spát až do vánoční besídky, na které společně jablíčka rozkrojíme a zjistíme, zda je v nich ukrytá hvězdička.

NOVINKY V NAŠÍ MŠ

Fotografie mateřské školy najdete na adrese https://msvedrovice.rajce.idnes.cz/

Heslo na vyžádání u paní učitelky.

ČIŠTĚNÍ ZOUBKŮ PO OBĚDĚ

Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby si Vaše dítě čistilo zuby po obědě, přineste mu do MŠ zubní kartáče, pastu a umělohmotný kelímek, který se vejde do stojánku v koupelně MŠ. Vše, prosíme, podepište celým jménem.

Těšíme se na zdravý úsměv Vašich dětí

Tým MŠ  Vedrovice

Co si mají nové děti přinést do MŠ:

papučky, vhodné oblečení do třídy i na zahrádku, pyžamo, náhradní spodní prádlo + oblečení pro případ „nehody“ (dát do látkového pytlíku), děvčata hřebínek, menší keramický hrníček, plastový hrníček na zahrádku, balík papírů A4 (na kopírování)

v pondělí 3. 9. 2018 v 16. 15 proběhne v MŠ  informační schůzka pro všechny rodiče zapsaných dětí. Budou Vám poskytnuty informace o novinkách, které jsou pro Vás přichystány. Účast jednoho zákonného zástupce nutná.

Tým MŠ  a ZŠ