NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE

14. 5. 2019

Vašim dětem byly dne 8. 5. 2019 předány informace ohledně nocování ve škole. Pokud Vám ještě tyto informace nebyly předány, tak prosím kontaktujte Vaše dítě.

INFORMACE K NOCOVÁNÍ:

– nocujeme ze čtvrtka 23. 5. na pátek 24. 5. 2019

– děti přijdou do školy v 17. 00, s sebou si přinesou věci na nocování (spacák, karimatku, polštářek, pyžamo, hygienické potřeby, sportovní oblečení, plyšáka na spaní, …)

– jídlo je zajištěno (večeře, snídaně, svačina – vše bude hrazeno z projektu, děti nic neplatí)

– nocování bude zahájeno ve čtvrtek v 17. 00 opékáním špekáčků, na které jsou srdečně zváni také rodiče, po ukončení opékání budou následovat hry pro děti, promítání pohádek, večerní hygiena a nocování,

– učení na pátek si děti nechají ve škole již ve čtvrtek 23. 5.

– V PÁTEK BUDE VYUČOVÁNÍ UKONČENO V 11. 40, následuje družina, oběd…

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je Hana Vančurová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.