Ukliďme Česko 4. 4. 2019

Také naše škola se přidala k celorepublikové akci “Ukliďme Česko,” která byla letos stanovena na víkend 6. a 7. 4. 2019

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Uklízet mohou všichni!!! Do úklidových akcí se mohou zapojit lidé ze všech koutů ČR a my v rámci hodit TV jsme využili tuto příležitost a stali jsme se také účastníky této skvělé aktivity. Pytle jsme dostali od vedení obce Vedrovice a uklidili jsme si okolí školy a víceúčelové hřiště. Během práce se nám podařilo zachytit i důkazy začátku jara (vajíčko).

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je Lenka Spourová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *